Kamenná prodejna

KAMENNÁ PRODEJNA AFASHION, MASARYKOVA 6, POLIČKA

 

Po - Pá 9:00 až 17:00

So 8:30 až 11:30

 

A teď něco málo z historie a naší klikaté cestě...

 

Psalo se 11.6. 2012 a já vykročila do neznáma, vrhla jsem se do podnikání. Já, Andrea (za svobodna) Jílková vyučena kadeřnicí s maturitou, začala podnikat v oděvním průmyslu (o krerém jsem neměla ani páru) a otevřela si kamennou prodejnu v Poličce. Jelikož místo, které jsem si pro byznys zvolila, bylo tak klidné, že jsem neměla šanci vydělat ani na nájem, rozhodla jsem se pro tvotbu eshopu www.afashion.cz. Postupně jsem začala studovat vše okolo marketingu, přečetla spoustu knih a zaměřila se také na osobní rozvoj. Vše mi hned dávalo větší smysl. Neustálé vzdělávání se stalo mým velkým koníčkem! Když se teď ohlédnu zpět, zjišťuji, že jsem z této cesty mnohokrát sešla, ale vždy se zase vrátila.

Jelikož mé podnikání brzdilo nevhodně zvolené místo, přestěhovala jsem se na ulici Masarykova 6, vedle papírnictví koh-i-noor. Přestěhovala jsem se pouze o 50 m dál přes silnici, ale efekt byl extrémní! Se změnou místa se vše obrátilo k lepšímu. V tu dobu jsem se také zaměřila na prodej dámské elegantní italské módy, ke které mám velice blízko. Heslo Afashionu zní ,,Děláme sexy sebevědomé ženy!,, Od tohoto hesla se odvíjí filozofie mé firmy. Díky elegantní a cenově přijatelné módě, se ženy cítí sebejistě a svůdně. Vhodně zvoleným oblečením, lze zakrýt nedostatky a podtrhnout přednosti.

V roce 2022 se údálo opět spousta změn. Jelikož obchod AFASHION v tomto roce oslavil své 10 narozeniny, rozhodla jsem se pro lehčí rekonstrukci obchůdku. Změny zahrnovali novou výmalbu od malíře, dvě červená křesílka nahradila moderní zelená pohovka, přibyl kulatý stolek, za posezením lesklá růžová tapeta, namísto růžových závěsů v kabince máme krásné zelené závěsy s listy, přibylo zrcadlo, pár taburetů, pokladní stůl se z vínové přeměnil na světle růžovou a v neposlední řadě, jsme mysleli také na ty nejmenší a vytvořili jsme pro ně dětský koutek s kuchyňkou. Jelikož stránky www.afashion.cz byli spíše nefunkční nežli funkční, rozhodla jsem se pro razantní krok a vytvořila si stránky od základu nové u společnostu Shoptet. Jsem zatím začátečník a stále se učím, ale musím říci, že práce na stránkách mě nesmírně baví. Základ je večer neusnou s dětmi, abych mohla tvořit :D Kdo má děti, jistě chápe.

Přidávám pár fotek kamenné prodejny AFASHION.

Moc se těším na vaši návštěvu, S láskou Andrea.

348CC805-5A3B-4479-B936-EA9ECCD1E748 k asdfghj h

kh b as 17DE8B7C-25E9-46DB-A3F7-F8B87FADC417

 

Zpět do obchodu